Jmeniny
Dnes je 25. 6. 2018
Svátek má Ivan

Odběr novinek emailem:
Email:
Titulní stránka

Obrázek rubriky

Děkujeme všem za pochopení situace, kdy byl přerušen provoz bowlingu a od 28.1.2014 opět zahajujeme, a to denně mimo neděle od 16,00 do 20,00 hod, v pátek a v sobotu do 21,00 hod.

 

Jako omluvu nabídneme všem majitelům voucherů kávu zdarma. Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

 

rezervace na tel. čísle 495274051

Akce RED PIN

Pokud se Vám při hře postaví červená kuželka na pozici číslo 1, získáváte kartičku "RED PIN". Za tři tyto kartičky obdrží zákazník jakýkoli drink v ceně do 30,- Kč. ( platí při ceně hry 150,- a 180,- Kč/hod ) .

O Billiard & Bowling Clubu

Billiard & Bowling Club (původně Bernard, herna Benešovka, Billiard Club ) byl otevřen v prostorách bývalé pošty v r. 1997. V r. 2005 prošel interiér rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací a v roce 2010 byl rozšířen o přízemní, do té doby nevyužité prostory. V současné době se jedná o jeden z největších a nejkomplexnějších zabavních klubů v Hradci Králové.

Pro Vaši zábavu a volný čas jsou zde k dispozici výherní a hrací (photo play) automaty, VLT, šipky, 4x billiardpool (3x „sedmipalcový“, 1x „devítipalcový“) a karambol.

V přízemí jsou umístěny dvě bowlingové dráhy využívající „bezšňůrovou“ technologií stavění kuželek s profi délkou drah a fotbálek. Obě patra disponují samostatnými bary se stoličkami, sezením u stolků i u kulečníků, popř. u bowlingu, televizemi ( 1. patro 250 cm plátno, 2x televize, přízemí 107 cm plazma ) a samozřejmě vlastními toaletami.

K Vašemu občerstvení je připravena široká nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů, piva a nově i studené mísy a zapečené bagety. Věříme, že se Vám bude v Billiard&Bowling Clubu líbit a přejeme mnoho štěstí a radosti ze hry.

Copyright 2014 BBCLUB, Štefan Švestka, Administrace